Festivalová sezona za mnou, spousta focení přede mnou :)

Jelikož mám zase dva měsíce skluz v doplňování informací na blog, přibude toho teď najednou trochu více. Jak nadpis avizuje, minulý víkend jsem nafotil svůj poslední letošní Čistý festival. Nezahálel jsem ani mimo festivaly, ale než vše vytřídím, dovolím si malé shrnutí festivalové sezóny.

Pokud bych měl popsat dojmy, jaké z toho za těch pár měsíců mám, jsem za letošek několikrát příjemně překvapen a doufám, že na vás ta letní atmosféra festivalů dýchne z fotografií také. Počasí vycházelo snad „až moc dobře“ protože průměrná teplota na festivalech, které jsem fotil byla 30°C a více.

Technika to zvládla, fotograf většinou taky a využíval jsem zavlažování kdykoliv to jen šlo. Zde patří pochvala hlavně RfP Europe s jejich rozprašovači v areálu. Vzhledem k industriální oblasti a vražedným teplotám, kdy se vám boty lepí k podkladu, je sprška ve vodní mlze několikrát denně více než dobrý nápad.

Jediný trochu „prokletý“ festival byla benátská noc, kde mi zůstal zabouchnutý prst ve dveřích od dodávky, takže na něj prostě dobré vzpomínky mít nebudu 🙂 Výhoda je, že jsem si znovu v praxi ověřil ošetření vlastní ruky. Nevýhoda je černý nehet a dva dny v areálu s ovázaným vytaseným prostředníčkem na ruce, kterou jsem fotil. Naštěstí si to nikdo nebral osobně.

Bez dalších průpovídek odkazy na galerie čistého festivalu. Související články jsou pak v aktualitách na webu: http://cistyfestival.cz/archiv-novinek

Fingers UP 2015 – Mohelnice
http://cistyfestival.cz/foto/fingers-up-2015

Benátská 2015 – Vesec u Liberce
http://cistyfestival.cz/foto/benatska-2015

Colours of Ostrava 2015
http://cistyfestival.cz/foto/colours-of-ostrava-2015

Rock for People Europe – Plzeň
http://cistyfestival.cz/foto/rfpeurope2015

Díky všem z Čistého festivalu. Jak těm co mi to zase letos umožnili fotit, tak těm se kterými jsem trávil několik dní na stánku.
Snad jsem vás letos moc neštval 😀